Gelecek Filmler

28 Temmuz 2017 Cuma
Sarışın Bomba
(Atomic Blonde)
28 Temmuz 2017 Cuma

Berlin Duvarı’nın yıkılmasından önce Berlin’de geçen filmde MI6’nın en ölümcül suikastçisi Lorraine Broughton, soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak v... » »

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
(Valerian And The City Of A Thousand Planets)
28 Temmuz 2017 Cuma

Valerian (DeHaan) ve Laureline (Cara Delevingne) evrendeki insanlara ait bölgelerde düzeni sağlamak üzere görevli iki özel harekât askeridir. Valerian açılamasa da partne... » »

Düzensiz Düzenbazlar

28 Temmuz 2017 Cuma

Mümtaz uyanık, girişimci ama bir o kadar da düzenbaz bir karakter yapısına sahip bir halk adamıdır, hayatı boyunca en kestirme yoldan köşeyi dönme peşinde koşmuş, her sef... » »

Orman Çetesi
(Les As de la Jungle)
28 Temmuz 2017 Cuma

Orman Çetesi ile tanışın! Kaplan gibi çizgili penguen Maurice ve evlatlık oğlu Japon balığı Junior; Zeki minik maymun Gilbert ve yumrukbaz goril Miguel.

Mauri... » »

4 Ağustos 2017 Cuma
Mezarcı

4 Ağustos 2017 Cuma

Almanya’da mezarcılık konusunda ustalaşan Ejder, babası ölünce memleketine döner. Köyündeki yerli ve yabancıların oluşturduğu milyon dolarlık yaşam alanları, Ejder’in mez... » »

3 Kasım 2017 Cuma
Thor: Ragnarok
(Thor 3: Ragnarok)
3 Kasım 2017 Cuma

Marvel’dan Thor: Ragnarok filminde Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Güçlü yeni tehdit, acımasız Hela'nın yol açacağı kıyameti (Ragn... » »